Люди продовжують інвестувати в нерухомість. Ба більше, сума світових активів вражає, а попит на купівлю житла та землі лише продовжує зростати з кожним роком.
Про це пише Business day.
Наразі відомо, що понад 67% світових активів зберігається у нерухомості. Також ще 20% сьогодні знаходяться в інвестиційних фондах, свідчить звіт нью-йоркської консалтингової компанії McKinsey.
Чому люди найбільше інвестують саме в нерухомість
Аналітики вважають, що високий попит на нерухомість може бути через зростання урбанізації та збільшення чисельності населення у світі. Саме через це ми бачимо помітне зростання ціни на землю та житло. Ба більше, у цій сфері досить висока вартість будівництва, якщо порівнювати з іншими секторами економіки. Це ще факт того, чому нерухомість є одним із найпопулярніших об'єктів для інвестування.
Також люди продовжують інвестувати в землю, але ціни на неї поки залишаються незмінними.
"У всіх країнах, крім Китаю та Японії, нерухомість забезпечила не менше ніж 50% зростання чистої вартості щодо ВВП", – йдеться у звіті McKinsey.
Де найбільше інвестують в нерухомість
Досить великий показник "інвестиційної привабливості" сьогодні можна помітити в:
Австралії;
Канаді;
Франції;
Швеції;
Великій Британії.
Наприклад, у Китаї теж спостерігалося найбільше зростання цін на житло. Однак разом з тим можна помітити й значне зростання ВВП. Саме через це подорожчання нерухомості відповідно до ВВП було дещо меншим, ніж в інших країнах.
Що потрібно для того, аби почати інвестувати у світову нерухомість
Для початку вам може знадобитися кілька кроків, а саме:
Ознайомтеся з ринками нерухомості у різних країнах, визначте регіони, які мають потенціал для зростання цін або високого попиту на оренду.
Оцініть свої фінансові можливості та визначте бюджет для інвестування в нерухомість. Розгляньте різні варіанти фінансування, такі як кредити, іпотека або інші фінансові інструменти.
Виберіть тип нерухомості, який вас цікавить, хай то житлова, комерційна або орендна власність. Проведіть детальний пошук об'єктів за допомогою різних джерел, таких як агентства нерухомості, бази даних, аукціони тощо.
Розгляньте потенційні ризики інвестування в нерухомість у різних країнах, такі як правові аспекти, стабільність економіки, зміни законодавства, валютні ризики тощо.
Зверніться до фахівців, таких як фінансові консультанти, адвокати з нерухомості або місцеві експерти, які можуть надати вам додаткову інформацію та поради з питань інвестування в нерухомість.
Перед здійсненням будь-яких інвестицій переконайтеся, що ви ознайомилися з усією необхідною документацією та юридичними аспектами інвестування в нерухомість у відповідній країні.
Насправді, це лише загальний огляд того, що може знадобитися для початку інвестування у світову нерухомість.
Раніше ми повідомляли, скільки доведеться сплачувати українцям за "зайві" метри. Також ми писали, де найдорожча нерухомість в Києві.