Закордонний ринок нерухомості не стоїть на місці. Ба більше, його показники змінюються з кожним роком. Наприклад, у 2023 році в Дубаї продали 56 найрозкішніших будинків з мінімальною вартістю у 25 мільйонів доларів. Загальна сума угод становить 2,27 мільярда доларів.
Про це пише Bloomberg.
Якщо порівнювати з 2022 роком, то тоді продали лише 28 таких елітних об'єктів на загальну суму 1,24 мільярда доларів. Отже, зрозуміло, що попит на житло у Дубаї лише зростає. Сьогодні все більше іноземних інвесторів і надалі вкладають захмарні суми в розкішні помешкання.
Найдорожча угода в місті
За даними агентства, ринок у Дубаї витягують на собі саме інвестори, адже в нерухомість там вкладають криптомільйонери та багаті індійці, які будують другий дім. Також не варто забувати про росіян, які намагаються захистити свої активи.
"Надбагаті люди продовжують зосереджуватися на купівлі нерухомості в Дубаї, причому стиль життя міста та відносно доступні розкішні будинки є головними факторами приваблення", – каже керівник відділу досліджень Близького Сходу з агентства нерухомості Knight Frank.
Відомо, що у 2023 році найдорожчою угодою був не продаж будинку. Найбільше заплатили грошей за п'ятикімнатну квартиру в комплексі Como Residences на острові Пальма Джумейра. Помешкання має площу понад 2 000 квадратних метрів, а продали його за 136,2 мільйона доларів.
Однак не дивлячись на такі показники, попит на купівлю житла в секторі ультралюкс є відносно новим явищем у Дубаї. Наприклад, до 2021 року в місті продавали максимум чотири будинки, які коштували 25 мільйонів доларів чи більше.
Важливо, що за підсумками 2022 року, продажі нерухомості в цьому сегменті зросли на 80%. І сталося це завдяки росіянам. Саме вони купували найбільше нерухомість після початку повномасштабного вторгнення, яке влаштували в Україні.
Як українцям купити житло закордоном
Для цього вам першочергово треба виконати кілька кроків, а саме:
Ознайомтеся з законами та вимогами країни, де ви хочете купити житло.
Звертайтеся до місцевого агента з нерухомості для отримання інформації та допомоги у пошуку об'єктів.
Подбайте про фінансові питання, включаючи обрання методу оплати та вивчення податкових обов'язків.
Оформіть всі необхідні документи та контракти відповідно до законодавства обраної країни.
Під час купівлі житла памʼятайте, що кожна країна має свої правила та обмеження для іноземних інвесторів у сфері нерухомості, які варто врахувати під час цього процесу.
Раніше ми повідомляли, хто купує квартири у Львові та чому впав попит. Також пропонуємо дізнатися, чому українці можуть залишитися без власних квартир.