Як "освіжити" квартиру без ремонту – топ лайфхаків для українців
Прості кроки можуть значно покращити атмосферу в вашому житлі, навіть без проведення ремонту

Українці можуть зекономити на ремонті
Фото: УНІАН, pexels. Колаж: Pro Гроші
У більшості випадків, якщо українці хочуть лише "освіжити" свою оселю, то починають робити косметичний ремонт. Однак насправді у деяких випадках можна обійтися і без нього. Аби надати квартирі певного оновлення варто лише дотримуватися кількох лайфхаків. Саме вони допоможуть вам зекономити час, сили та кошти.
Про це пише сайт Pro Гроші.
Освіжити квартиру без ремонту ви можете і самостійно. Цього можна досягти лише за допомогою декількох простих кроків:
Чистота і порядок. Ретельне прибирання може кардинально змінити вигляд квартири. Підлогу протерти, пил зібрати, викинути зайві речі.
Зміна текстильних виробів: Постільна білизна, занавіски, килими – їхні кольори та текстури можуть додати новий настрій приміщенню.
Оновлення декору. Змініть місцями декоративні предмети, які ви користуєтеся частіше. Додайте нові подушки на диван, картини або фотографії на стіни.
Рослини. Зелені рослини привносять свіжість та життєву енергію в будь-яке приміщення. Розмістіть їх у відповідних горщиках на вікнах або на полицях.
Аромати. Використовуйте ароматичні свічки, дифузори або фреш-спреї, щоб створити приємний аромат у квартирі.
Очищення повітря. Регулярно провітрюйте квартиру, використовуйте засоби для очищення повітря або іонізатори, які допоможуть зберегти свіжість.
Ці прості кроки можуть значно покращити атмосферу в вашому приміщенні, навіть без проведення ремонту.
Чи можна виправити помилки робочих в ремонті самостійно
Раніше ми вже пояснювали, що коли ви приймаєте роботу після ремонту, то замовнику варто звернути увагу на дані шість ознак, а саме:
стіни. Починати варто саме з них. Слідкуйте, аби поверхня була рівною, без тріщини та вибоїни. Також притуліть до стіни будівельний рівень, аби перевірити вертикальну площину. Після цього переконайтеся, що між рівнем та стіною немає просвітів;
двері. Вони повинні бути рівними, без подряпин, вибоїн та щільно закриватись. Якщо під час перевірки ви помітили певні недоліки, то пред'явіть претензії ремонтникам та попросіть усунути проблему;
шпалери не повинні мати розходження між собою, а тому приділіть увагу їхньому малюнку, адже він повинен продовжувати малюнок на сусідніх шпалерах;
декоративна штукатурка повинна відповідати малюнку, який обговорювався заздалегідь;
підлога. Перевірте перепади висот і памʼятайте, що вони мають бути виключені. Лінолеум не повинен мати бульбашок, ламінат не повинен рипіти при ходьбі, також мають бути виключені всі зовнішні ознаки пошкодження;
натяжна стеля – без дефектів.
Дійсно помилки в ремонті обов'язково потрібно виправляти. Особливо, якщо це стосується безпеки та збереження життєдіяльності мешканців квартири або будинку. Однак памʼятайте, що самостійно краще не братися за справу. Особливо у тому випадку, якщо ви не розбираєтеся в цій справі.
Більше рекомендацій стосовно ремонту читайте в нашому матеріалі за посиланням.
Раніше сайт Pro Гроші писав, що квартири у центрі Києва доступні лише багатіям і розповідав, скільки коштує 1 квадратний метр. Також ми повідомляли, скільки коштує винаймати квартиру площею 15 квадратів.
Сподобалась стаття?