Від класики до мінімалізму: як обрати правильний стиль для ванної кімнати
Якщо ви будете дотримуватися кількох порад, то зможете створити цілісний дизайн у всьому домі
Під час ремонту варто врахувати кілька факторів
Фото: pexels. Колаж: Pro Гроші
Наразі ванна кімната – це одна з найважливіших кімнат у вашому будинку. Саме тому інтер'єр цього приміщення спеціалісти радять робити розкішним і красивим, а також відповідно до певного стилю. Підібрати стиль дизайну, щоб він ідеально доповнював "загальну картину" житла, досить просто. Головне, що він має бути позачасовим.
Про це пише Homes & Gardens.
Враховуйте стиль вашого житла
"Вибираючи стиль ванної кімнати, враховуйте стиль решти вашого дому. Він традиційний, сучасний чи щось посередині? Зовнішній вигляд вашої ванної дійсно має бути таким же", – каже дизайнерка Емі Янгблад з Огайо.
Ще одна американська дизайнерка Кеті Куо погоджується з цією думкою.
"Якщо у вас є загальний стиль дизайну інтер'єру, то є сенс зберегти цю естетику й у вашій ванній кімнаті", – говорить вона.
Якщо ви будете дотримуватися цієї поради, то зможете створити цілісний дизайн у домі. Завдяки цьому інтер'єри кімнат будуть плавно переходити один в одного з відчуттям легкості.
Не бійтеся використовувати нетипові кольори та візерунки
"Не соромтеся додавати насичений колір і цікавий візерунок у ванну кімнату за допомогою ефектної плитки або шпалер. Ці деталі не тільки нададуть ванній кімнаті унікальної атмосфери, а й незмінно покращать вам настрій", – вважають дизайнери.
Саме в цій кімнаті ви можете поекспериментувати з кольором. Наприклад, якщо у вас будинок у прибережному пляжному стилі й всюди переважають блакитний, сірий і брудно-білий кольори, то у ванній можна спробувати створити тепліший дизайн з відтінками коралового та теракотового.
Оберіть дизайн у нейтральних тонах
Також ви можете надати перевагу інтер'єру основної кімнати в нейтральних та стриманих тонах. Завдяки цьому ви точно матимете актуальність дизайну принаймні на 20 років.
Та якщо ви думаєте, що класика – це нудно, то ви помиляєтеся. Розкішне оздоблення, як-от з дуба і полірованого нікелю додає родзинки у білій ванній кімнаті. Також це може бути досить гарною ідеєю для створення теплого мінімалізму.
Найпоширеніші помилки під час ремонту ванної
Під час оновлення цієї кімнати досить поширені помилки, серед яких:
Недостатня вентиляція. Вона може призвести до появи плісняви та цвілі. Важливо встановити або підтримувати ефективну систему вентиляції, щоб запобігти цим проблемам.
Неправильний вибір матеріалів. Використання матеріалів низької якості або несумісних з вологою може призвести до швидкого зношення і пошкодження. Важливо обирати водостійкі та міцні матеріали, приділяючи увагу їх якості.
Погане утеплення та гідроізоляція. Це може призвести до протікань і пошкодження стін та підлоги. Важливо правильно виконати гідроізоляцію та утеплення перед облицюванням.
Неправильне розташування сантехніки. Через це може не зовсім зручно буде користуватися ванною кімнатою. Важливо обдумати план розміщення сантехніки заздалегідь.
Уникайте цих помилок, плануючи ремонт ванної кімнати й співпрацюючи з професіоналами та експертами в цій галузі.
Раніше ми повідомляли, як правильно вибрати відтінки для стильного і затишного житла. Також пропонуємо дізнатися, як створити позачасову вітальню.
Сподобалась стаття?