Як уникнути непередбачених витрат у процесі ремонту квартири – лайфхаки від експертів
Вам потрібно використовувати кілька кроків, які вам точно допоможуть вам виконати правильний розрахунок
Українці можуть зекономити на ремонті
Фото: УНІАН, pexels. Колаж: Pro Гроші
Більшість людей досить відповідально підходять до ремонту, але не всі можуть коректно підготувати кошторис цього процесу. У такому випадку важливо прорахувати всі моменти, а також не забути про ризики, які можуть трапитися на шляху.
Про це розповідають експерти компанії "Реммо".
Насправді вартість вашого ремонту може залежати від кількох факторів. Наприклад, розмір квартири, обсяг ремонтних робіт, матеріали, які будуть використані, термін виконання робіт і рівень складності робіт.
Саме тому вам потрібно використовувати кілька кроків, які допоможуть вам виконати правильний розрахунок вартості ремонту квартири:
Визначте обсяг робіт, які потрібно виконати. Наприклад, це може бути малярні роботи, покладання плитки, заміна вікон, ремонт електропроводки, укладання підлоги, тощо.
Виберіть матеріали, які будуть використовуватися для ремонту. Це може включати фарби, лаки, плитку, ламінат, вікна, електропроводку, тощо.
Приблизно оцініть час, який потрібен для виконання робіт. Це допоможе вам вибрати правильну кількість робітників і визначити загальну вартість праці.
Розрахуйте вартість матеріалів і робочої сили. Перевірте ціни в різних магазинах та сервісних центрах, щоб знайти найкращу пропозицію.
Додайте додаткові витрати, такі як вартість оренди інструментів, оплату транспорту, страхування, тощо.
Знайдіть загальну вартість, додавши вартість матеріалів, робочої сили та інших витрат.
Також не забувайте, що під час ремонту можуть виникнути несподівані витрати. Саме тому рекомендується збільшувати бюджет на 10-15% для таких випадків.
Етапи ремонту в новобудові
Якщо ви вирішили зробити ремонт у щойно зведеному будинку, то варто підійти до цього відповідально, а сам процес розділити на кілька етапів. Так, для початку потрібно:
звести короби, перегородки та блоки;
прокласти кабелі для електроенергії;
встановити інтернет-кабель;
вирівняти стіни та підлогу;
встановити радіатори опалення.
Далі ви можете:
облаштувати приховану арматуру у ванній кімнаті, щоби потім встановити сантехніку;
покласти плитки на вже підготовлені поверхні;
змонтувати сантехніку;
вирівняти підлогу, пофарбувати стелю та виконати монтаж укосів, різноманітних підвіконь;
поклеїти шпалери або пофарбувати стіни;
покласти підлогу;
встановити двері та зібрати кухню;
прибрати житло та розставити меблі.
Якщо вас зацікавила ця тема, то більше інформацію про ремонт в новобудові ви можете прочитати в нашому матеріалі за посиланням.
Раніше сайт Pro Гроші розповідав, чи реально створити затишну вітальню у маленькій квартирі. Також ми писали, скільки доведеться викласти за дизайн-проєкт квартири.
Сподобалась стаття?